slider 8
slider 1
slider 7
slider 5
slider 3
slider 2
slider 4
slider 9
slider 10
slider 6
NOVINKY
Staršie novinky
O NÁS

Detský svet HoplaLand vo Voderadoch je situovaný v priestoroch prvého slovenského outletového centra ONE FASHION OUTLET a je v poradí prvým HoplaLandom otvoreným v okolí Trnavy.

Aj v HoplaLande Voderady deti nájdu množstvo profesionálnych a medzinárodne certifikovaných atrakcií. Výnimočnou výbavou centra je multifunkčné miniihrisko pre malých futbalistov, basketbalistov a ďalšie športové minitalenty, ako aj zimné a letné exteriérové atrakcie.

Na deti počas hry dohliada tím animátoriek, ktoré sa starajú o bezpečnosť, zábavu a tiež o pitný režim dieťaťa. Prítomnosť rodiča v centre sa nevyžaduje, avšak rodičia, ktorí majú chuť zahrať sa spolu s deťmi, majú vstup povolený.

Súčasťou detského sveta HoplaLand je príjemná čokoládovňa, kde si môžu rodičia pri sledovaní svojich ratolestí oddýchnuť po náročných nákupoch v outletovom centre.

HoplaLand Voderady sa pýši najväčšou partymiestnosťou zo všetkých HoplaLandov a je obľúbeným miestom na organizovanie atraktívnych detských osláv.

Centrum sme pre Vás otvorili spoločne s bránami ostatných outletových predajní v októbri 2013 a je otvorené podľa otváracích hodín uvedených v sekcii Kontakt »  

FOTO HoplaLand Voderady One Fashion Outlet »  

Partneri

Kimbo
Kofola
Gastrovia
Stageman
Roedl & Partner
test

Copyright © Hoplaland 2018, powered by ENABLE