slider 10
slider 8
slider 3
slider 6
slider 1
slider 4
slider 2
slider 9
slider 5
slider 7
NOVINKY
Staršie novinky
O NÁS

Detský svet HoplaLand v ZOC MAX Nitra je prvým z troch HoplaLandov otvorených v tomto meste. Spomedzi všetkých troch prevádzok v meste disponuje najveľkorysejším priestorom a je ideálnym miestom na spoločné trávenie voľného času rodičov s deťmi. Na túto prevádzku je vstup detí možný len v sprievode dospelej osoby. Deti tu majú možnosť pod dohľadom svojich rodičov rozvíjať svoje pohybové schopnosti, koordináciu a orientáciu, a to všetko v atraktívnom detskom prostredí, s možnosťou spoznávania nových kamarátov a rovesníkov.

Hlavnou atrakciou HoplaLandu v Maxe Nitra je trojposchodový labyrint, ktorého témou je džungľa a v ktorej deti so svojimi rodičmi
majú možnosť preskúmať rôzne druhy preliezok, trojdráhovú šmykľavku, tri trampolíny, tobogán, dva bazény plné farebných loptičiek. Na svoje si prídu aj  najmenšie deti, pre ktoré je k v rámci labyrintu vymedzené samostatné miniihrisko. Všetky atrakcie sú profesionálne a medzinárodne certifikované.

Výnimočnou výbavou HoplaLandu v Nitre je obrovský nafukovací hrad s dvoma žirafkami, na ktorom sa môžu vyšantiť nie len deti, ale môžu si ho vyskúšať aj dospelí.

Súčasťou detského sveta HoplaLand je príjemná kaviarnička, kde môžu rodičia pri sledovaní svojich ratolestí nerušene tráviť voľné chvíle. Je umiestnená tak, aby rodičia mali kedykoľvek prehľad o tom, kde sa ich deti nachádzajú. V kaviarni sa podávajú nealkoholické nápoje, káva, varená čokoláda a čaj. Vytvorili sme tiež priestor na organizovanie veľmi atraktívnych detských osláv.

K dispozícii je dostatočný počet uzamykateľných skriniek na osobné veci zákazníkov a sociálne zázemie prispôsobené aj pre našich najmenších, vrátane kresla na dojčenie, prebaľovacieho pultu a mikrovlnky na ohrievanie dojčenskej stravy. Z dôvodu zabezpečenia maximálnej hygieny je vstup do našich priestorov možný len v ponožkách.

Deti a aj rodičia sa k nám radi vracajú kvôli príjemnemu  personálu a útulnému, skoro domácemu prostrediu.

Centrum sme pre Vás otvorili v septembri 2011 a je otvorené denne od pondelka do nedele od 10.00 do 20.00 hodiny, s výnimkou obedňajšej prestávky počas pracovných dní, pozri Kontakt »

FOTO HoplaLand Nitra Max » 

Partneri

Kimbo
Kofola
Gastrovia
Stageman
Roedl & Partner
test

Copyright © Hoplaland 2018, powered by ENABLE