slider 10
slider 2
slider 8
slider 5
slider 4
slider 6
slider 7
slider 9
slider 1
slider 3
NOVINKY
Staršie novinky
O NÁS

Detský svet HoplaLand v Trenčíne je výnimočný svojou rozlohou, veľkým priestorom, a to nielen v labyrinte, a samozrejme vlastným sociálnym zariadením.  Súčasťou je obrovský farebný hrad na skákanie, ktorý má dve plochy na zošmyknutie. Veľkým lákadlom je aj stolný futbal, určený ako pre deti, tak aj pre dospelých.

Súčasťou HoplaLandu v Trenčíne je príjemná kaviarnička, kde môžu rodičia pri sledovaní svojich ratolestí nerušene tráviť voľné chvíle. Je umiestnená tak, aby rodičia mali kedykoľvek prehľad o tom, kde sa ich deti nachádzajú. Rodičov potešia okrem priestoru na sedenie za stolom aj štyri pohodlné pohovky, na ktorých si môžu oddýchnuť pri skvelom výbere nápojov.

Našou prednosťou je vyškolený personál, vždy ochotný postarať sa, poradiť, pomôcť.

HoplaLand v Trenčíne je tiež ideálnym miestom na zorganizovanie nezabudnuteľnej detskej oslavy.

Od ostatných Hoplalandov sa odlišujeme skoro nepretržitou prevádzkou, čiže ak bude niektorý z ostatných Hoplalandov počas niektorého sviatka zatvorený, deti môžu zavítať k nám do Trenčína.

Centrum bolo otvorené v septembri 2011 a je otvorené počas celého roka denne od pondelka do nedele od 10.00 do 20.00 hodiny, okrem obedňajšej prestávky počas pracovných dní, pozri Kontakt » 

FOTO HoplaLand Trenčín Max » 

Partneri

Kimbo
Kofola
Gastrovia
Stageman
Roedl & Partner
test

Copyright © Hoplaland 2021, powered by ENABLE